Створення ландшафту. Черговість робіт.

Ви розробили ландшафтний проект, побудували та облаштували будинок. На черзі створення рекреаційних зон на подвір’ї, будівництво альтанок, доріжок, басейнів та оздоблення всього цього декоративними та плодовими рослинами і газоном.

Перш за все ви маєте побудувати ті будівлі що будуть у вашому дворі: зону барбекю, місця відпочинку, доріжки тощо, та закласти інженерні комунікації, що будуть розташовані під землею(автополив, освітлення).

Після цього, або одночасно з попереднім етапом відбувається вивіз будівельного сміття ( тут наголосимо: не можна засипати будівельне сміття родючим шаром і сподіватись що все буде добре), та завезення родючого шару ґрунту. А під площі газону завозимо родючий ґрунт із річковим піском крупної фракції. Його відсоток залежить від пісчаності самого ґрунту.

Наступним етапом буде висадження рослин, починаючи від великих дерев і до маленьких багато- та однорічників. Формування з них декоративних композицій, узгодження між собою та загального вигляду клумб і  посадок. Зміна ґрунту в посадкових ямах, за потреби, внесення добрив да засобів захисту рослин тощо.

Коли висаджені міксбордери, клумби, поодинокі посадки та плодові групи рослин, можна переходити до створення газонів, які вигідно підкреслять зроблене перед тим. Для газону робиться підготовка субстрату, чорнове та чистове планування. Після чого висівається насіння, або вкладається рулонний газон.

1landscapefigma

Такий не складний порядок робіт по створенню ландшафтного затишку в дворі, якщо його розписати на бумазі. Якщо ж перевести це все в зайнятість, то для озеленення двору площею 6 соток «під ключ», потрібно щонайменше 1 місяць часу для бригади з кількох чоловік, які знають що роблять і творчого керівника для тієї команди.

Саме тому ми залишаємось послідовними в свої рекомендаціях: хай кожен робить свою роботу. І, якщо ви не прихильник різних земляних робіт, але ціните комфортні простори з гарним ландшафтом, вам сюди!

Повернутись