Спочатку давайте визначимось: гарний газон на Вашій ділянці не можливий без системи автоматичного зрошення, а квітники та групові посадки без крапельного зрошення. Це істина! Доведено на понад 100 створених об'єктах!

Коли ви висаджуєте газон, він обов'язково проросте (приросте, якщо це рулон) – така його природа. Якщо ви саджаєте газон восени, то найближчі пів року він буде чудово виглядати (осіння волога та невисокі температури цьому сприятимуть).

Сумне починається під час першої жаркої пори в житті вашого газону. Якщо до періоду спеки щільна дернина не встигне сформуватись, то гарного газону ви так і не отримаєте ніколи. Якщо ж посів осінній і дернина сформується, то газон в спеку пошкодиться менше, але все одно істотно.

Чи ви звернули увагу, що ми не враховуємо наявності на газоні ручного зрошення! Це не випадково. Ручний полив абсолютно не вирішує питання зволоження газону! Він може лише відтягти проблему, максимум на сезон.

Коли ми говоримо з замовниками, часом вони порівнюють таку систему з вартістю бухти садової шланги в магазині. Це дуже помилковий підхід. Адже, купуючи систему автополиву, клієнт отримує:

- доглянуті та здорові рослини на подвір'ї

- багато вільного часу для себе та родини

- зручність в експлуатації власного саду (немає шланг по всьому двору)

1Lawnfigma

Як відбувається встановлення системи зрошення на практиці?

Ви подаєте заявку на розробку проекта поливу зручним вам способом (всі контакти маєте на сайті)

Ви оплачуєте проектно-кошторисні роботи (вартість уточнюйте через контакти), в погоджений час спеціалісти виїжджають на заміри вашого об'єкту, роблять обміри, та за деякий час надають вам робочий проект поливу та комерційну пропозицію і відповідають на всі ваші запитання стосовно проекту.

Далі ви маєте три варіанти розвитку подій:

1. Ви наймаєте наших спеціалістів як підрядників. В такому разі ви отримуєте значний досвід в монтажах поливів, гарантію на матеріали і всі

2lawnfigma

роботи що були зроблені.

2. Звертаєтесь до інших підрядних організацій. Умови потрібно уточнювати безпосередньо в підрядника

3. Монтуєте систему своїми силами (всі дані для монтажу у вас будуть в документації)

Якщо ви обрали перший варіант, події будуть розвиватись наступним чином

  • - закупляємо матеріал згідно попереднього кошториса
  • - виконуємо земляні, монтажні та пусконалагоджувальні роботи
  • - здаємо зроблені роботи і виправляємо вказані помилки (якщо такі є)
  • - здійснюємо кінцевий розрахунок.

Ще декілька рядків, щоб застерегти вас від помилкових рішень в сфері автополиву ВИРОБНИК ОБЛАДНАННЯ. Ми використовуємо в роботі обладнання Rain Bird (США), Hunter (США),Unidelta (Італія), Pedrollo (Італія), Valtec (Італія), Valroom (Україна).Це найкращі виробники, доступні в Україні в своїх сферах діяльностті.

Але це не головне!

Не має значення хто виробник обладнання, якщо вам його невірно встановлять!!!

ПІДРЯДНА ОРГАНІЗАЦІЯ. Обираючи підрядника, враховуйте як довго він займається напрямком поливів, чи має він рекомендації від людей кого ви знаєте особисто (тікток та інстаграм не підходить), наскільки впевнено він дає відповіді на питання про полив

ВАРТІСТЬ. Найкраща пропозиція не буде самою дешевою. Тут проста аналогія з автомобілями. Ланос дешевше Фольксвагена, але є нюанс…

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ. Будь які системи і обладнання потребують сервісного догляду. Наші спеціалісти надають повний супровід на об'єктах які були реалізовані нами. Уточнюйте такі нюанси у ваших підрядних організацій!

Встановлюйте системи автоматичного зрошення і насолоджуйтесь вільним часом з родиною!

Контакти для замовлення системи автоматичного зрошення

Повернутись